fbpx

Rejestracja

A password will be sent to your email address.

Twoje dane osobowe zostaną użyte do obsługi twojej wizyty na naszej stronie, zarządzania dostępem do twojego konta i dla innych celów o których mówi nasza polityka prywatności.

Masz już konto? Zaloguj się →

O Nas

Urolog Spółka Z  O.O. Istnieje Na Rynku Od 2009 R.  

Jesteśmy producentem wysokiej jakości suplementów diety i mieszanek ziołowych marki „Dr Sobieraj”, opartych na certyfikowanych składnikach pochodzenia roślinnego, w szczególności na schorzenia układu moczowo-płciowego, popartych wieloletnim doświadczeniem w diagnozowaniu i leczeniu dr n. med. Dariusza Sobieraja. Dr Dariusz Sobieraj jest lekarzem z ponad 25-letnim stażem specjalistycznym, wieloletnim członkiem renomowanych towarzystw lekarskich m. In. Polskiego Towarzystwa Urologicznego, Amerykańskiego Towarzystwa Urologicznego i Europejskiego Towarzystwa Urologicznego.

Owocem wieloletniej praktyki lekarskiej i doświadczenia specjalistów z dziedziny medycyny, biotechnologii i technologii produkcji środków spożywczych jest powstanie marki produktów „Dr Sobieraj”, wspomagających w szczególności profilaktykę i leczenie schorzeń układu moczowo-płciowego, ale również i innych schorzeń ze szczególnym uwzględnieniem roli ziołolecznictwa i zdrowego stylu życia.

Więcej informacji: http://sobierajdariusz.pl/#dzialalnosc

Telefon do Sklepu: 570 733 033